Oteller, Kafeler

OTELLER, KAFELER

PROFESYONELLERİN TERCİHİ…

Özellikle şehir hayatının getirdiği koşuşturmaca içerisinde mola vermek için tercih ettiğimiz mekanlar olan oteller ve kafeler, misafirlerine evlerindeki rahatlığı yaşatmayı hedefler.

Menülerin giderek çeşitlendiği ve tatlı rekabetin arttığı günümüzde, her şey müşteri taleplerine göre şekilleniyor. İşini iyi yapan, nitelikli ustaları bulmak ve elde tutmak hayli zordur. Nihai hedef; maliyetleri artırmadan kaliteyi artırıp, gereksiz tüketim ve işletme maliyetlerini düşürmektir. Sağlıklı ve güvenilir, gıda hijyenine uygun ortamlarda standardize ölçülerde doğallığı pastörize edilmiş uzun ömürlü, yöresel birçok sebze ve meyve tatlısı, lezzeti üreterek fark yaratan KABAKÇIZADE AYBALIM, vazgeçilemez tatlılar arasında yerini almıştır. Son zamanlarda birçok şefin menüsünde yerini alan bu eşsiz lezzetler, usta şeflerin sihirli elleriyle servis edilip, misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor.

Kurulduğu günden bu yana müşterileri için en kaliteli, doğal tatlıları üretmeyi ve müşterilerine ulaştırmayı görev bilen lezzet ekibimiz; otel ve kafe sektöründeki müşterilerimizin beklentilerini doğru belirleyerek, ürünleri ustalık ve sevgi ile işleyerek tatlı çözümler üretiyor.

İşimize verdiğimiz önem, tavizsiz kalite anlayışımızın bir parçasıdır.