Sebze ve Meyve Tatlıların faydaları

SEBZE VE MEYVE TATLILARIN FAYDALARI

SEBZE VE MEYVELERDEN GELEN LEZZETLE MUTLULUĞUNUZU GARANTİLEYİN…

Midemizi şenlendiren tatlıların tadına doyum olmaz. Baklavalar, künefeler, şekerpareler... Kısaca tüm şerbetli tatlılar canımızın içi… Ama sindirim, bağışıklık sistemimize zarar veren, genelvücut sağlığımızı bozan ve şişmanlamamıza sebep olan tatlıların özellikle çok şekerli olması her yediğimizde pişman olmamıza yol açabiliyor ama söz konusu hafif beslenmek olunca hepimizin tatlılarla düzeyli bir ilişki içinde olması onlarla aramıza belirli bir mesafe koymasıgerekiyor. Peki, ama hem tatlı yesek hem de hiç pişman olmasak, suçluluk hissetmesek nasıl olur? Bu sorunun yanıtı doğal sebze ve meyve tatlılarındadır. Artık tatlı algınızı değiştirme zamanı geldi. Sağlıklı, lezzetli hem de düşük kalorili bir doğal sebze tatlısı.

Yemeklerin ardından tatlı yemeden duramayanlar; o ansızın gelen tatlı krizlerine pratik çözüm bu tatlı olacak. Üstelik pişirme zahmetine değmeden! Bu tatlı için hiç zaman harcamadan, pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Zahmetsizce, doğal ve hafif bir tatlı yemenin mutluluğuna sahip olacaksınız.Tatlınızın üzerine toz ceviz ve tahinle yapabileceğiniz süslemeler de misafirlerinizde saygı uyandırır.  Tamamlayıcı nitelikte olan bu süslemeler, tamamen sizin isteğinize ve yaratıcılığınıza kalmış.

Evde hazırlanmış kadar doğal, hatta daha da lezzetli, bir o kadar da sağlıklı katkı maddesiz koruyucusuz tatlı kıvamını tutturmak için tarifinde saklı birkaç teknik püf noktası vardır. Tüm içeriği %100 doğal,en sevdiğiniz tatlıyı bile unutturacak lezzette, enfes bir sebze tatlısıdır.

Bugüne kadar belki de hiç denemediğiniz bir lezzetideneme vakti geldi. Tattıktan sonra daha önce denemediğiniz her güne üzülebilirsiniz.

Sofraların ve menülerin baş tatlısı, özellikle onlarca tatlı arasında kalori açısından da oldukça düşük ve hafif bir kabak tatlısıdır.